129585359-352-k994422

 

Bağlı olan ellerini zorla oturtulduğu sandalyeye sürterek çözdü genç kız. Hızla ayaklarını da çözerek kapatıldığı odanın kapısına yöneldi. Tahmin ettiği gibi kilitliydi. Ama bu daha önce çok kez kilitli kalan ve tel tokası yanından eksik olmayan bir kız için engel değildi. Hemen pantolonunun ön cebine taktığı zor gün tel tokasını çekip kapının deliği ile savaşmaya başladı. Kapıdan gelen sesle zafer gülümsemesi attı genç kız. Şimdi tek yapması gereken en iyi bildiği şeydi kızın. KAÇMAK…

Onu buraya getiren ruh hastasının evde olmayışından faydalanarak koşarak evden çıktı. Karanlık sokakta koşmaya başladı. Kurtuldum diye sevinç dansını da yapmayı ihmal etmiyordu koşarken. Birden vücudu sarsıldı. İri bir cüsseye çarpmıştı. 

“Bu kadar kolay mı benden kurtulmak?”

Genç kız duyduğu cümle ve ses tonunun tanıdıklığıyla “sıçtık” diye fısıldadı. Karanlıktan yüzünü net seçemediği adama acımasız bir tekme indirerek tekrar koşmaya başladı. Adam acıyla inleyerek “Kaçma ! Seni öldürüm !”  diyebildi. Genç kız aldırış etmeden kan ter içinde koşmaya devam etti. Telaştan çıkmaz sokağa girdiğini geç fark etmişti. Geri dönse katilinin avucuna düşecekti. Tek çaresi burada bir yerde saklanmaktı. Evlerden birinin bahçesine girdi sessizce.

Karşılaştığı manzara ile boğazı, atamadığı bir çığlık ile düğümlenmişti. Karşısında bir tabut vardı , içinde de bir ceset… Güçlükle fısıldadı genç kız. 

“Ta..tabut , içinde ben …”

Tags:
Paylaş
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account