20210123_035630

ACI

Kim daha çok severse onun canı yanarmış. 
Kim daha çok özlerse en çok o yalnız kalırmış.

Bence benim aşkım tek kişilikdi. Çünki sevdim oda sevdiyini söyledi ama gerçekmi yoksa yalanmı anlayamadım, o kadar çok tutuldumki ona bakışları gerçek sandım, sevgisi gerçek sandım, sözleri gerçek sandım. Gerçek gibiydi lan, gerçek gibiydi herşey.

İnanamadım ya yüzüme bile bakmadan sesini bile duyurmadan ayrıldı. Bi kızla söz gönderip “Söyle ben onu sevmiyorum” demiş.

İnana biliyomusunuz.

Bu kadarmı zor ya, bu kadarmı zor gözümün içine bakıp “hadi gözü geçtim karşımda durup” ben seni sevmiyorum demek. Bu kadarmi yorucu bi iş senin için.

Ben “Seni sevmiyorum” lafını duyduğumda yerin dibine çakıldım. O an o an ölmek istedim ya.
Kafam karıştı ‘nasıl ya’ dedim kendi kendime nasıl oluyoda bana bu kadar güzel ‘seni seviyorum’ diyen adam yüzüme bile bakmadan terk etdi beni.

Duygularım bir birine karıştı resmen.
Kafamı dağıtmak için bütün düşüncemi derse verdim gene olmadı. Ağlamamak için kendimi öyle bi sıktımki artık kendimi sıkmaktan canım acımaya başlamıştı. Kendimi avuttum bütün gün ‘geceyi bekle esila, geceyi bekle.
Gece kimse hıçkırıklarının duymıycak.

Bütün gün sabrla geceyi bekledim ve en sonunda beklediyim o gece gelmişti. Kafamı yorganın içine gömdüm başladım ağlamaya, bi yandanda yastığı ısırıyorum sesimi kimse duymasın diye. Hıçkırıklarımda boğuluyorum resmen.
Artık ağlamaktan başım ağrımaya başlamıştı. Uyumalıydım artık. Eğer uyumassam sabah annem anlardı ağladımı.

Saat: 4

Saat 4 tü ve ben hala uyuyamıyodum.
Ağlamam bitmiyodu kendimi susturamıyodum. Çok ağır lan, çok ağır. Ben onu bu kadar çok severken bana bunu nasıl yaptı anlayamıyorum. Yutkunamıyodum artık boğazım yanmaya başlamıştı. Sevmiyodun madem lan neden yalan söyledin. Ben öyle uzaktan seviyodum zaten neden umut verdin, neden hayatımın içine ettin, NEDEN..

Tags:

Paylaş
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account