Aşk Serseri Bir Kuş

!!! BÖLÜM ÇOK YAKINDA !!!

~TANITIM~

AŞK YALANLARI SEVER

Kerim Cambaz ve Eylül Fırat’ın bu harika ve komik hikayesine hepiniz hoş geldiniz…

İkisinin bu inatçı ve aşırı komik hikayesi yüzünüzü güldürecek 😀

Kerim, işten çıkmış otobüs durağına doğru ilerliyordu. Durakta beklerken elinde işyerinde yetiştiremediği dosyaları almış bir kız geldi. Yüksek topuklu ayakkabısıyla tik tok şeklinde sesler çıkararak gelirken ayağının bir anda bükülüp burkulmasıyla Kerim’in üzerine doğru yığıldı. Kerim de tabii kaslı ve güçlü bir adamdı. Kendisine doğru düşen kadını bir çırpıda tuttu ve kendisine çekti. Kadın o güçlü kollara ve karın kaslarına çarpınca bir anda kendini geriye çekti. Kafasını kaldırınca Kerim’i gördü. Eylül şaşkın şaşkın Kerim’e bakarken iç sesi “Kırk bir kere maşallah! Hem seksi, hem kaslı, hem de yakışıklı. Sevgilinde aradığın beş özellikten üçü var. Bekleyin canlar. Size de yazayım hemen bu deli ve cazgır kızın sevgilisinde aradığı özellikleri:

-Çekici ve seksi olacak.

-Kaslı olacak. Dışarıdan baktığında ‘Ben buradayım.’ diyecek kadar olmasına gerek yok.

-Yakışıklılık zirve olacak.

-İşini ve sevgilisini sevecek. Kötü işlere karışmayacak. Kısaca iyi bir insan olacak.

-Zengin de olursa fena olmaz.

Eylül hemen kafasını iki yana sallayarak “Ya sen sussana!” dedi sessizce iç sesine. Sonra hemen Kerim’e “Te-teşekkür ederim tuttuğun için. Aslında kendim de bir yere tutunup düşmemi engelleyebilirdim de sen çabuk davrandın” dedi kendinden emin olarak. Tabii ağzından o kelimeler bile çıkarken akla karayı seçmişti. Ama demişti ya, gerisinin önemi yoktu. O dediği dedik ve açık sözlü bir insandı. Bu adamdan mı sakınacaktı?

Kerim de “Rica ederim, her zaman.” dedi. Neden böyle dedi ki diye düşündü Eylül. Ben düştüğümde hep tutmak istediğini falan mı söylemeye çalışıyordu? Neyse, bugün fazla saçmalamıştı, sakarlık yapmadan eve gideyim diye düşündü o adamın bir daha karşısına çıkacağından bihaber bir şekilde…

Tags:
Paylaş
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account