indir

  “Kızımı istiyorum, kızımı. Anlıyor musun? Kızımı istiyorum, kızımı” dedi Cansel,  kocasının yakasından tutarak “Senin inadın yüzünden yıllarca ondan uzak kaldım. Şimdi de diğer kızımla uğraşıyorsun. Bütün bunları senin kızların olmadığı için mi yapıyorsun?’ dedikten sonra onun yakasını bırakarak odanın içinde birkaç tur attı. Öyle sinirliydi ki, siniri bir türlü geçmek bilmiyordu.

           ‘Cansel, biraz sakinleş öyle konuşalım’ dedi Tahsin Bey, ‘Sinirlenince kendine hâkim olamıyorsun’

            ‘Seninle tanıştığım o gün, benim için en karanlık gündü’ dedi Cansel ‘Kocamı sıkıştırmış elindeki kâğıdı zorla imzalattırmak istiyordun. O kabul etmeyince. Cebindeki silahını çıkarıp onu vurarak öldürdün. Ardından onun imzasını taklit ederek elindeki kâğıtları imzaladın. Bütün bunlar olurken ben oradaydım’

            ‘Evet, biliyorum’ dedi Tahsin Bey, ‘Kocanı öldürdüğüm zaman senin orada olduğunu ve gizlendiğini görmüştüm. Beni görüp konuşmaman içinde seni çocuklarınla tehdit etmiştim’

        O günkü anıları gözünün önüne gelen Cansel, üzerine büyük bir ağırlık çökmüş gibi yere oturdu. O gün kocasına gitmemesi için çok yalvarmıştı, ama kocası onu dinlememiş gitmişti. O da peşinden koşmuştu, ama çok geç kalmıştı.

Kocası öldürülmeden evvel sürekli tehdit alıyor, girdiği ihalelerden çekilmesi isteniyordu. O da çekilmem dedikçe ölüm tehditlerinin dozu da daha çok artıyordu. En son tehdit almasından birkaç gün sonra da araba garajında öldürüldü. Hem de eşinin gözlerinin önünde.

Onlar konuşurken diğer kızı da okuldan gelmiş onların tartışmalarını duyunca sessizce odasına çekilmişti.

Tags:
Paylaş
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account