Два ангела-1

YAZAR: Tutkunun 38 bölümü wattpad da yayındadır. Oradan da ualaşabilirsiniz. Link instagram hessabımda. İnstagram hesabım profilimde. 
Buradan paylaşmamı isteyenler not bıraksın.

NOT: AYNI GÜNÜ ÜÇ FARKLI KİŞİNİN GÖZÜNDEN OKUYACAKSINIZ.

                          ÖZGÜR.

 Güneşin gözüme düşmesi, sıcak ve gözlerim kapalı olduğu halde, gözlerimi kamaştırması yorgun bedenimi ve göz kapaklarımı uyandırdı. Odamı her ne kadar sevsem de, güneşin pencereden yatağıma doğru ışık saçmasından nefret ediyorum.

 Hizmetçi sanki bana inat yapıyordu her gün perdeyi kapatmayı unutuyor ya da bilerek açık bırakıyordu. Dünden kalma kafamla gözlerimi ovuşturup yanımda yatan kadına  baktım, adını dahi bilmediğim kadın bebek gibi uyuyordu yatağımda.

 Yataktan kalktım ve banyoya doğru yöneldim. Soğuk bir duş aldım, odaya girdiğimde kadının hala uyuduğunu gördüm. Gece ile ilgili kesik kesik görüntüler canlandı aklımda anlaşılan çok ateşli geçmişti. Düşününce içim alev aldı.

UYARI: SEVİŞME BAŞLADI.

Yatağa uzandım ve kızın çıplak vücudunu süzmeye ve okşamaya başladım. Kısık sesle inledi ve gözlerini açtı, bana baktı. Yeşil gözler, beyaz ten ince beli ve uzun bacakları vardı. Kumral ve uzun saçları, aşık olunası kız idi. Bence her erkeğin hayal edeceği türdendi.

Bir kaç saniye sessiz bakıştıktan sonra, elimi hafif belinden kalçalarına doğru götürdüm, avuçladım ve sıktım, dudaklarına öpücük koymamla azgın bir inlemesi sonucu ben de uyarıldım. Yan yatan yeşil gözlü kadını, adını hala bilmiyorum ve açıkçası umurumda da değildi.

Sırt üstü çevirdim bacaklarını araladığı gibi hemen yerimi aldım, bacak arasına yerleştim. Dudaklarına yapıştım ve kadının zevk noktalarını keşfetmeye başladım. Her ne kadar gece ben becermiş olsam da alkol etkisinden hatırlamıyorum. Dudaklarından ayrılıp boynuna doğru yönlendiğimde ve boynuna ufak ısırıklar attığımda zevkten titrek bir sesle inlediğinde içimin gıdıklandığını hissettim.

Bu beni bir az rahatsız etse de devam ettim çünkü bu kadını istiyordum, tadını istiyordum. Nedense beni kendine, içine doğru güçlü bir çekimle çekiyor.

Yavaş öpücükler ve ufak ısırıklarla göğsüne doğru ilerlerken, erkekliğimi onun kadınlığına sürtüyorum. Göğüs uçlarını ısırıp, yalayıp öperken altımda inleyip kıvranışı ve adımı sayıklaması beni deli ediyordu. Göğüslerinden göbeğine doğru iniyorum, ellerimle göğüslerini avuçlayıp okşuyorum, yalayarak klitorisini öpmemle “Özgür dayanamıyorum lütfen, içimde istiyorum” demesi ile irkildim.

Sesi, içimde bir çatlak açtı ve gerildim. Bana bir şey oluyordu. Daha öncekilere hiç benzemiyordu, içimde farklı bir duygu uyandı. Sorgulamayı bırakıp kaldığım yerden devam ettim.

Klitorisini bir süre emmemle ve deliğine bir kaç dil atmamla titrek sesle çığlık attı. Benim de dayanacak gücüm kalmamıştı. İçini, sıcaklığını ve altımda zevkten kıvranmasını izlemek istiyordum. Dudaklarımı, dudaklarına bastırdım ve sert bir darbe ile rahim duvarlarının derinliklerine çarptım. Acı duyduğunun farkındaydım bu bana daha çok zevk vermişti. Sol elimle belini kavradım, sağ elimi de sırtına yerleştirdim ve omzunu sıkı tuttum, sıkı sarıldım.

O sırada içimde bir sızı belirdi, aklım durmamı söylüyordu. Yıllar önce hissettiğim duygular içimde derinlere gömdüğüm duygularım duvarlarının çatladığını hissettim. Durmam gerek yoksa duvarlar yıkılacak. Kendimi kontrol altına almak için, içimde kendimle savaşırken dönüp kızın gözlerine baktım. Kalbim tuhaf çarptı, şimdi tam şu anda durmalıyım yoksa geç olacak. İçimde bir korku belirdi. 

O sırada kapı çaldı. Kapı, elini zilden kaldırmadan ben kapıyı açana kadar zile basmaya cesaret edebilecek tek kişi var ve gidip alnından öpeceğim onun. Fırsat bu işte, hızlı bir çıkış yaptım ve acı duydum. Sanki yeni kabuk bağlayan yaranın kabuğunu çekmişim gibi acı duydum ve bu beni aşırı rahatsız etti.

NOT: SEVİŞME BİTTİ.

Hazırlan gitmelisin dedim kıza. Şaşkın bakışlarını umursamadan, boxerımı giydiğim gibi kapıyı açmak için hızlıca aşağı indim. Kapıyı açınca Ozanın şaşkın bakışlarıyla karşılaştım. Oysaki o beni ilk defa boxerla görmüyordu neye bu kadar şaşırdı ki. Ayrıca neden bu kadar şık giyinmişti ki?!

” Lacivert takımın çok yakışmış düğünün mü var hayırdır?!” dediğimde üzerime kızgın ve öfkeli bir bakış attı.

” Ne?! Ne var, neye bakıyorsun, ne kaçırdım?”.

Ozan: “Gerçekten mi Özgür? Sen ciddi misin, hem de nişan gününde karşıma boxerla mi çıkıyorsun? Şimdiye kadar yola çıkmış olmamız gerekirdi ve herkes bizi bekliyor. Sen hala yatakta **** mi yapıyorsun? Sana inanamıyorum, yetmiyor nişan gününü unutmuşsun.”

Kahretsin, lanet olsun bugün nişanlanıyorum ve ben bunu tamamen unuttum. Ozan içeri girdi ve şaşkın şaşkın merdivenlere yukarı doğru kafasını kaldırmış bakıyordu. Kumral saçlarını topuz yapmış gümüş renkli kısa elbisesi, elinde siyah topuklu ayakkabısı ile aşağı inen kıza hayranlıkla baktığını görünce içimde daha önce hissetmediğim ve bana tamamen yabancı bir duygu belirdi. 

O his her neyse hiç hoşuma gitmedi çünkü Ozanı yumruklamak istedim orada. Kız elindeki ayakkabısını giyerken ” Özgür yine görüşür müyüz?” dedi. Bu cümle beni sinirlendirdi, sanki düzenli bir ilişkiye sahipmişiz ve sevgiliymişiz gibi davranmıştı. 

Soğuk bir bakış attım ” Hayır” dedim. Bu cevabı beklemediği açık idi yüzünde üzgün ifade belirdi ve gözleri doldu. Kapıdan hızlıca çıktı ve uzaklaştı. Gözden kayboluşunu izlerken içimde açtığı çatlağın derinleştiğini hissettim.

Ozan çocukluk arkadaşım ve beni en iyi o tanır. İçimde bir şeyler olduğunu hissetti ve vakit kaybetmeden konuşmaya başladı.

Ozan:” Ne o aşık mı oldun? İlk görüşte aşk esprisini değiştiriyorum, tek gecede aşk mı? Ciddi misin? Nasıl yani Oğlum kendine gel nişanlanıyorsun hem de bu gün ve hemen şimdi gidip hazırlanman gerek.” nefes almadan konuşmasına devam ederken sözünü kestim.

Sakin ol yavrum yok öyle bahsettiğin bir durum. Gidip duş alacağımı, hazırlanacağımı söyleyip yukarı çıktım. Soğuk duş sonrası siyah bir takım giydim, nişanlanıyorum şık olmalıyım. Üstelik nişanlımı ilk kez bugün göreceğim.

 Ah… Babacığım neden bana bunları yapıyorsun?! Hiç tanımadığım, hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığım biriyle, hiç istemediğim halde nişanlanmak zorunda bırakman beni ne kadar mutlu eder?! Hiç düşündün mü acaba?! Babama kızgınlığımdan, kendi kendime söylenerek aşağı indim. Ozanın bakışları üzerimde ve tabii ki konuşacak giyimimle ilgili yorumda bulunacak. Tahmin ediyorum ne diyeceğini ve pek de umurumda değil.

 Ozanın karşısına geçtim ve bir tur dönüş attım alaycı ses tonumla “Nasıl olmuşum?!” diye sahte sırıtış takındım yüzüme.

Ozan.” Evet, bir cenaze töreni için fazla şık olmuşsun. Hemen değiştiriyorsun bunu hadi yukarı tıpışşş” diye dalga geçti ve odama doğru merdivenleri çıkarken ben olduğum yerde ellerimi göğsümde bağladım, duruyordum. Aşağı inip yanıma geldi ve ceketimin yakasından tutup beni çekiştirdi.

 Ozan:” Anladık istemediğin biri ile nişanlanacaksın, anladık hiç tanımadığın biri ile nişanlanacaksın, anladık hiç sevmediğin biri ile evleneceksin ama yine de şık olmak zorundasın ve bu mavi takım içinde muhteşem olacaksın” dedi ve elime mavi takımı tutuşturdu. İstemeye istemeye giydim ve istemeye istemeye yola çıktık… 

NOT: EĞLENCELİ BULDUĞUNUZ YERLERE İŞARET BIRAKIN.

SORU: ÖZGÜR KARAKTERİ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR?!

SADECE BURADA SÖYLEYECEĞİM HER BÖLÜME YAZIP SIKMAYAYIM SİZİ.
YAPABİLRSENİZ YORUM YAZINIZ. TEŞEKKÜRLER.

KEYİFLİ OKUMALAR.

Tags:
Paylaş
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account