55310563d5218c0df851cf070f7cee96

1¡Bivefâ¡

29/04/2021
04:32

Uzun zaman oldu, sevgili Levent Colbay!
Saygıdeğer, kıymetli hocam. Öğretmenim mi demeliyim yoksa? Yahut, desteğini geçen ömrüm boyunca hep hissettiğim bir baba!
Evet, sanırım en güzel yakıştırma bu oldu sevgili Levent Colbay. Baba!
Babamdan daha baba adamdınız vesselam…
Satırlarımı kaşlarınızı çatmış okurken elinize ulaşan bu mektuba bir pay biçmeye çalıştığınızı şimdiden hissedebiliyorum. Pekala, sizi daha fazla merakta bırakmayacak ve geçen onca zaman sonra vefasiz oğlunuzun elinize ulaşan mektubuna bir değer biçmenizi sağlayacağım.

Saat şimdi 04:32. Yaklaşık yarım saat önce, yani dört sularında terden sırılsıklam olmuş bir şekilde sıçradım yatağımdan. Evet, sayın Levent Colbay! Gece sabaha yerini bırakmaya çalışırken sizin korkunç kabusunuz, bir ayağı inatla sallanan şu masaya oturttu ve şimdi de bu mürekkebi yalattırıyor!

Rüyamı size anlatıp anlatmama konusunda kararsız kalsam da sanırım anlatacağım. Kefene sarılmış, cansız bedeninizdi kabusum sayın Colbay! Bu saatte, gözlerim uyumak için büyük bir savaş verirken beni bu mektubu yazmaya zorlayan tek ve yegane neden, öldüğünüzü görmekti düşümde. Yazarken bile sırtımdan boncuk boncuk terler aktığını hissediyorum.

Evet sayın Colbay! Bivefâ olan eski öğrenciniz bir gece vakti sizi düşünde öldü gördüğü için şimdi bu sancıları çekiyor. Elimde bulunan tek bir adresinize tutunarak bu satırlarımı yazıyorum. Bilirsiniz, hiçbir zaman teknoljinin cazibeli büyüsüne kapılmadım. İlkel yollarla düşüncelerimi size aktarmamın sebebi budur.

İyi olmanız temennilerimle mektubuma son noktayı koymak istiyorum sayın Colbay! Yoksa baba mı demeliyim?

-Acar Sezer

Bivefâ : Vefasız.

Tags:
Paylaş
1 Yorum
  1. Erguvan_ 2 sene önce

    Ilgi uyandıran giriş bölümü. Devamını bekliyoruz. Yüreğine sağlık.

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account