7afd86d8

NOT 1: ÇALINTI VEYA EN UFAK BİR KOPYALAMADA GEREĞİ YAPILACAKTIR!!!

NOT 2: KARAKTERİN YAPTIĞI YANLIŞLARDAN, YAZAR SUÇLU DEĞİLDİR. KARAKTER SUÇLUDUR!! HİÇBİR YAZARI BU KONUDA KÖTÜLEYİP AŞAĞILAMAYIN!!

Evet, yeni ve bambaşka olan bir kitapla karşınızdayım.

Kalbe dokunmayı unutma! Çok güzel şeyler olacak orada!

Instagram Hesabı: layihal_

Keyifli Okumalar!!!

( بِسْـــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم )

TANITIM

“Ellerimi ne zaman çözeceksin?”

Genç kadın, siyah dalgalı saçlarını sola savurarak “Çözmeyeceğim.” dediğinde adam şaşırdı ama bu cevabın içimi gıdıklayan bir neşeye doğru gittiğini de anladı.

Dudaklarını büzüp “Neden beni kaçırdın?” diye merakla sordu.

Genç kadın, yüzündeki imadan vazgeçmeyerek “Evlenmek için.” dedi. Adam, burnunu havaya kaldırıp konuşan kadına, daha çok tutuldu.

“Nasıl evlenmek için?” dediğinde kızın damarına dokunmak istediği ortadaydı. Kızında bunu bildiğini kısılan gözlerle ona baktığında anladı.

Kadın, pis pis sırıtan adamı dövmek istiyordu ama haklı olduğu içinde hiçbir şey yapamıyordu. “Birazdan gelecekler. Hem gökte, hem yerde kocam olacaksın!” dediğinde kendinden oldukça emindi.

Genç adamın anlık gözleri parladı. Kız görmeden  sönen gözleriyle “Gerçekten mi?” diye sordu. Onu sinir edecekti. Bunca zamanın acısını çıkaracaktı.

“Ne o? Nişanlını mı özledin? Hıh! Avucunu yalasın, o züppe! Sen, beni bıraktın ama ben seni bırakmam,  o şıllığa!” 

Genç adam, kadının kalbini yerinden çıkartacak bir kahkaha attı. Başı geriye savurulup düzeldikten sonra tekrar kıza baktı. Kadın tekmeleyen kalbiyle başa çıkmak bir yana dursun, birde o gözlerinin içi gülerek bakan adama içi gitti.

“Bu adam hiç gider mi, senden…” diyen adamın yoğun bakışları kızdan ayrılmadı. Onu artık anlasın istiyordu. Kadın karşısındaki adamın yoğun bakışlarında kayboldu ve son söylediği sözlerde kendini onu kaçırdığı için kendine gülümsedi.

“Bu adam bir sana müptela.”

🌟

“Seni bir buradan toplamadığım kaldıydı.”

“Sus be teyze oğlu. Çıkar, beni şuradan!” diyen adam oturduğu yerden kalktı. O sırada üniformalı polis kapıyı açıyordu.

“Mert’in hatırı için çıkarıyorum. Ona dua et! Sana işi düşmüş.” 

Bu sefer içeri, ayaklarında siyah yarım botları, dar paça siyah kotu, üzerinde de uzun kollu mavi polis tişörtüyle bir kadın girdi. Uzun siyah saçları, çok sıkı bir şekilde tepesinde toplanıp at kuyruğu yapılıydı.

“Nerede kaldın, yeğen bozuntusu?” diyen diğer hemen yan taraftaki nezarethanedeki kadındı.

“Bir daha o kelimeyi söylersen, seni burada bırakır giderim.” diye tehdit eden kadın elindeki anahtarlığın birini kilide geçiriyordu.

“İyi tamam be!” 

O sırada sivil polis olan adam yanındaki kıza imalı baktı. “Bunun için kimden izin aldın?” Kadın umursamaz tavrını sürdürerek kapıyı açtı ve içerideki kadının çıkmasını sağladı.

“Eren komiserden, izin aldım, AMİRİM!” dedikten sonra adamın yüzüne bakmadan ilerledi. Amirim derken yaptığı vurgu, adamı daha çok sinir etmişti.

Amir, dişlerini sıkarken yüzünün donukluğunu bozmamaya çalıştı. Bu kız buraya geldiğinden beri onu sinir etmekten başka bir şey yapmıyordu, zaten.

Yanındaki adam gülmemek için dişlerini sıkarken Teyze oğluna eğilip kısık sesle “Çok fena koydu mu?” dedikten sonra “AMİRİM!” demeyi unutmadı. Adamın yumruğundan son anda sıyrılırken diğer kadına takıldı, bakışları. 

Kadınlar, çıkışa doğru ilerlerken adam 2 saattir sormadığı soruyu ilk kez kadına yöneltmek için arkasından kadının önüne geçti. “Adınız neydi, acaba?” derken buldu, kendini. Kadının adını öğrenmek nereden gelmişti; bilmiyordu ama öğrenmeyi çok istiyordu.

Kadın dudağının ucunu yukarı kaldırıp imalı bir bakış attı. “Teyze oğluna sor, o söyler!” deyip onu kurtaran kızın ardından çıktı. Arkasında ikinci bozaran adam bıraktığının farkındaydı.

Yanındaki adam, elini ağzını götürürken dudaklarından “Ooo!” nidası yükseliyordu. Yumruk atmaktan beter olmuş, teyze oğluna bakarken büyük bir kahkaha attı.

“Teyze oğlu, seninki daha ağırdı sanki!”

Tags:

Paylaş
4 Yorum
 1. Munzevi 2 hafta önce

  Can Yazar yeni bölüm yok mu?
  Bi de diğer kitaplarıni da 2 günde okudum ne kadar güzeldi anlatamam. Keşke aşıyanim sensin den sonra Doğandan da güzel hikaye çıkardı
  En son kısımda duru ve hümeyra var onlarında hikayelerini tahmin ettiğim kişilerle okusaydık cokkk güzel olurdu. İnşallah böyle Bi düşüncen vardır can Yazar bu kitap bittikten sonraa,😊😊😊😊 Ay Ben Yine uzattım yaa (bu platformda yeniyim aslında o yüzden birazda bu merakım)
  Allah’a emanett🙃🙃
  Neyse Allah’a emanet yazarım

  • Yazar
   LAyihal 2 hafta önce

   AİS serisi devam edecek ve evet, serinin 3. kitabı Doğan’ın kitabı olacak. SANA MÜPTELA bitince onu okuyacağız. Yeni bölüm üzerinde çalışıyorum yarın gelir diye tahmin ediyorum. Gün içinde de Instagram adresinde yeni bölüm alıntısı paylaşacağım.

   Güzel yorumlarınız içinde ayrıca çok teşekkür ederim. Yorumlarını uzattığın için çekinmene de gerek yok. Uzun yorumları daha çok seviyorum. ❤🌷

 2. .... 3 hafta önce

  Yeni bölüm nerdeee yazar hanım vmvmvm

Bir Cevap Bırakın

© 2021 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account