IMG_1617323951221

Dolunay Sönmez 

Mavi-yeşil gözlü, sarışın, 1.75 boyunda, 18 yaşındayım. Konya/ Selçuklu da yaşıyorum. Doğum günüm 22 eylül. Boks ve kick boks biliyorum. Çakı ve muşta kullanabilirim . Az da olsa silah kullanabilirim. Dünya boks şampiyonuyum. Araba kullanabilirim. Kendi arabam var. 

Gamze Saner

Kahverengi gözlü, kahve saçlı, 1.60 boyunda, 18 yaşındayım. Hatay/ İskenderun da yaşıyorum. Doğum günüm 4 temmuz. Boks ve tekvando biliyorum. Dünya tekvando şampiyonuyum. Araba kullanabilirim.

Sena İlknaz

Kahverengi gözlü, kumral saçlı 1.65 boyunda, 18 yaşındayım. Hatay/antakya da yaşıyorum. Doğum günüm 8 haziran. Karate biliyorum. Dünya karate şampiyonuyum. Araba kullanabilirim ama ehliyetim yok. 

Lavin Aksol

Kahverengi gözlü, kahverengi saçlı, 1.70 boyunda, 18 yaşındayım. Kırklareli/ Lüleburgaz da yaşıyorum. Doğum günüm 26 aralık. Tekvando biliyorum. Ülkeler arası tekvando şampiyonuyum. Araba kullanabilirim.

Gece kayran 

Kahverengi gözlü, kahverengi saçlı, 1.70 boyunda, 18 yaşındayım. İstanbul/ esenyurt da yaşıyorum. Doğum günüm 2 ocak. Tekvando biliyorum. Şehirler arası tekvando şampiyonuyum. Araba kullanabilirim ama ehliyetim yok. 

Duru Yaşar  

Kahverengi gözlü, sarı ve kahverengi saçlı, 1.70 boyunda, 18 yaşındayım. Hatay/iskenderun da yaşıyorum. Doğum günüm 24 ekim. Boks biliyorum. Ülkeler arası boks şampiyonuyum. Araba kullanabilirim. Kendi arabam var.

Defne Aytaç 

Kahverengi gözlü, kızıl saçlı, 1.65 boyunda, 16 yaşındayım. Tekirdağ/ergene de yaşıyorum. Doğum günüm 27 Kasım. Jimnastik biliyorum. Ülkeler arası jimnastik şampiyonuyum. Arabayı çok az da olsa kullanabilirim. 

Selamün aleyküm gençler 🙂 

Yeni bir kitapla karşınızdayım. Bu kitapta rüyamı ve kendi kurgumu anlatıcam umarım beğenirsiniz. 

Oy ve yorumlarınızı bekliyorum sizleri çok seviyorum 😉

Tags:

Paylaş
4 Yorum
  1. Yazar
    Gecefendisi 2 sene önce

    Ve hoşbuldum

  2. Âwdil 2 sene önce

    Hoş geldiniz.Zira hayli renkli kişiliği olan bir yazar geldidiğini düşünüyorum.Hatta “Karşimler” kelimesini görünce,içimden bir random gülüş atmak geldi. : )

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account