8 Yorum
 1. meyranin_hikayaleri7 2 sene önce

  Demir and Eylül aski başlayacak gibi. Sabırsızlıkla üçüncü bölüm gelsin. Kerem uzak dur kızdan. Sen kendi yolunu secmissin onune bak ve kizi rahatsız etme.

 2. meyranin_hikayaleri7 2 sene önce

  Birinci bölümü okudum. Yazim hatan ve eksiğin yok ilk başlangıç olarak gayet güzel baslamissin cidden özellikle ahh kalbim yiğit’in ceren’den hoşlanması oyyy abla yaaa eline emeğine sağlık çok güzel olmuş yazarim yeni bölüm gelsin artık

 3. derindenizmavisi 2 sene önce

  Allah’ın cezası hasta ruhlu varlıklar yüzünden bir sürü kadın korkuyla yaşıyor. Yaşamak denirse.. hepsinin canı cehenneme! Ay sinirlendim nasıl! Yazarım emeğine sağlık, bölüme kapılıp gittim.gercekten?

 4. derindenizmavisi 2 sene önce

  Yazarım emeğine yüreğine sağlık, bölüm gayet güzeldi. Eylül nasıl bir başlangıç yapacak,geçmişinde neler yaşamış,bir çift kara gözü bir daha görecek mi, iş başvurusu sonucu nasıl olacak merak ediyorum doğrusu. Bu yüzden ben ikinci bölüme gidiyorum sana da bol ilham ve zaman diliyorum ❤️

  • Yazar
   Ezgi Efe 2 sene önce

   Öncelikle bana kitabıma vakit ayırdığın için sonsuz teşekkürler, beğenmene çok sevindim ilerleyen bölümler her şey çok daha güzel olacak beklemede kalın:)

 5. Aslhnyks 2 sene önce

  Canım benim yüreğine kalemine sağlık❤?

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account