Kırmızı Kadife Kurabiye

❀ TANITIM ❀

Bölüm Şarkısı: Zeynep Bastık – Bir Daha

~

?ı??ı?ı ?????? ????????

Güzeller güzeli bir pastane düşünün… Bol müşterili, harika kurabiyeler, kekler, börekler falan…

Ve biraz ileride de ünlü mü ünlü Yıldırım Mimarlık!

Burcu Çiçekoğlu harika ve tarifi sadece kendisine özel müthiş bir kurabiye yapar. Ama bu diğer kurabiyeler gibi değildir, pastaneden içeriye girdiğin an koku hemen burnuna ulaşır ve seni anında etkisi altına alır. Bu kurabiyenin tarifini ise şans eseri Yıldırım Mimarlık sahibi Okan Yel’in oğlu, aynı zamanda yakında şirketin başına geçecek olan Alptekin Yel gizlice izler ve uğraşarak not alır. Başkası olsa üşenir ama Alptekin bayağı kararlı bir şekilde hem Burcu’yu süzer, hem de tarifi yazar.

Burcu da akşam dükkandan ayrılmadan önce kamera kayıtlarını izler; onu gizlice süzen ve tarifi not alan kişinin kim olduğunu bulmaya yemin içer… Ama Burcu’nun bunun zorlu ve engebeli bir savaş olacağından haberi yoktur…

Dikkat! Aşırı derecede kurabiye kokusu içerir!

~

Herkese Merhaba! Birkaç gün önce bir gece yarısı aklıma gelen harika bir kurgunun tanıtımıyla geldimm! Benim içime sinen bir kurgu oldu açıkçası… Çok değişik şeyler olacak, kaos ve macera bizi bekliyor! Tanıtım biraz hafif ve kitabı tam açıklar biçimde değil ama bölümler gelince anlayacaksınız. Bu kitabımda da beni desteklemeyi unutmayın, olur mu?

Umarım severek okursunuz, okuyan tüm herkese keyifli okumalar diliyorum. ♥

Tags:
Paylaş
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account