WhatsApp Image 2021-04-17 at 13.14.24

  Hepinizin buraya hikaye okumak için geldiğinin farkındayım. Merak etmeyin biraz sonra da bir HİKAYE okuyacaksınız. Fakat bu hikaye sizin bu zamana kadar okumuş olduğunuz hikayelerden bir hayli farklı doğrusunu söylemem gerekirse. Çünkü sizler, bu hikayenin BAŞKAHRAMANI ile bugün tanışmayacaksınız. Daha doğrusu onunla hiç mi hiç tanışmayacaksınız. Yıllardır tanıdığınız biriyle de  tanışamazsınız zaten değil mi? O halde sizleri daha fazla merak içerisinde bırakmadan kendisini sizlere takdim edeyim. Bu hikayenin başkahramanı SİZSİNİZ. Daha önce kendinizin başkahraman olduğu bir hikaye okumuş muydunuz? Açıkçası ben okumammıştım lakin okumayı da çok mu çok isterdim.

           “Başkahramanı kendimizin olduğu bir hikayeyi bizler zaten çok mu çok iyi biliyoruzdur. Peki, sen bize ne anlatacaksın?” Sorusunu sorduğunuzu duyabiliyorum. Aslında, oldukça haklı nedenlerle sorulmuş bir soru bu. Elbetteki sizin bilmediğiniz hiçbir şeyi anlatmayacağım ki ben szilere. Yalnızca, sizin bildiklerinizi bu zamana kadar hiç BİLMEDİĞİNİZ bir yolla anlatacağım. Kafanızın karıştığının farkındayım. Merak etmeyin zaman geçtikçe kafanızdaki bu karışıklığı da açıklığa kavuşturacağız. Şu anda yalnızca benim cümlelerime odaklanın lütfen. 

               Sizler bana bir soru sordunuz. O halde ben de sizlere bir soru sorayım.”Sizler kendinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz? Her yaptığınız hareketi niçin yaptığınızı biliyor musunuz yahut mutlu olduğunuz anlarda neden mutlu olduğunuzu mutsuz anlarınızda ise neden mutsuz olduğunuzun NEDENİNİ açıklayabilecek misiniz bana? Gerçi bir soru demiştim ben. Fakat sözümü tutamadım. O halde sizlere bir soru borçlandım. Gerçi daha konuşacak o kadar çok konumuz var ki!! Merak etmeyin en kısa zamanda borcumu ödeyeceğim sizlere. Şimdi sorularımıza dönüş yapalım. Merak etmeyin, bu soruların cevabını şimdi istemiyorum sizlerden. Çünkü vereceğiniz cevapları o kadar iyi tahmin edebiliyorum ki. Korkmayın, baskı yapmıyorum hiç kimseye. Bir kalıba da sokmaya çalışmıyorum. Zaten sizler benden önce başarmışsınız bunu. Kendinizi o kadar iyi kalıplamışsınız ki.. O kalıptan içeriye girmeye çalışan soru işaretlerine bile izin vermiyorsunuz. Fakat ufaktan da olsa bir soru işareti oluşturabildim ya bünyelerinizde, ne mutlu bana…

             Biliyorum, birçoğunuz şimdi okumayı bırakacaksınız. Hiç mi hiç problem değil benim açımdan. Çünkü ben şimdiye kadar çoktan ulaştım amacıma. Sizlere oldukça can sıkıcı bir soru işareti armağan ettim. Eğer ki bu soru işaretinden kendi kendinize kurtulamazsanız bizim kapımız sizlere sonuna kadar açık olacaktır. Bir kişilik yerimiz her zaman mevcut yani. Kontejyan sıkıntımız yok. Açıkçası günün birinde yollarımızın kesişeceğinden ise hiç mi hiç şüphem yok… O vakte kadar çokça iyi bakın kendinize…

Tags:
Paylaş
5 Yorum
 1. Yazar
  Berika 2 sene önce

  Hayatında ufaktan da olsa bir farkındalık yaratabilmişsem ne mutlu bana ?? Umarım zaman ilerledikçe istediğin cevaplara ulaşabilirsin.

 2. mirzam 2 sene önce

  Hikayenin kahramanı benim değil mi? Devam… Henüz ölmedim.

 3. Anka 2 sene önce

  Bu hikayenin başkahramanı olmak, gerçekten hem farklı hemde çok güzel bir duygu. Soruna gelecek olursak da, düşündüm ama dediğin gibi kendimi o kadar bir güzel kalıba sokmuşumki sanırım bu yüzden cevabı bulamadım ☺️ umarım bir diğer bölümde bunun cevabını beraber buluruz Yazarcığım. Emeğine, kalemine sağlık ?

  • Yazar
   Berika 2 sene önce

   Hayatında ufaktan da olsa bir farkındalık yaratabilmişsem ne mutlu bana ?? Umarım zaman ilerledikçe istediğin cevaplara ulaşabilirsin.

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account