IMG-20200901-WA0002

???GİRİŞ ???

Bir insanın ruhunun özgürlüğü sadece mutlu olmak olabilir. Defalarca içimdeki kendimi anlatmaya çalıştım, ama beni ben bile dinlemek istemedim. Her gün aynı hayatın nesini anlatacağımda nesini dinleyeceğim. Ben Mine Arslan.

Babasını, kardeşi Elif’i, annesini çok seven sürekli kendinden tavizler versede sadece maddi olarak özgürlüğü olan Mine Arslan. Benim için atacağım en büyük adımın kapı eşiğindeyim. İstediğim üniversite, özgürlüğüme kanat çırpmak için en büyük hedefim.

Ben olma yolunda, bedenimin, ruhumun, kalbimin öncüsü. Hani Sabahattin Ali’nin romanı KÜRK MANTOLU MADONNA kitabındaki gibi gerçek olacak kadar güzel bir aşk istiyorum. İlk görüşte vurulan, gözlerini ve yüreğini ondan ayırmadan, bütün ruhaniyetini orada onunla bırakan bir aşk. Ben yalanı en çok kendime söylüyorum. Ne böyle bir aşk var, ne de onu ben bulabilirim.

******
Benim mesleğim kalbimin gururu, ruhumun esiri. Hayatımı adadım kendi cehennemim için. Ben ki kör kuyularda boğulan vatan sevdalısı. Ne bu bataklıktan çıkabiliyorum ne de hayatım olan bataklıktan vazgeçebiliyorum. Ben ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISI GÖKHAN BOZBEY.

Babamın intikamını almak için ettiğim yeminin peşinden koşan, hayatını bu uğurda harcarken vatan aşkının en güzeli ile tanışan. Benim vazgeçemediğim bir yeminim var ki uğruna nelerden vazgeçtim.

Müzikten, ailemden, arkadaşlarımdan, mutlu olma hayallerimden, aşklardan.
Benim kalbim kimseyi sevemeyecek, buna ruhumu esir almış yeminim izin vermez. Karşıma çıktığı anda yüreğime güneş gibi doğacak, bütün kalbimi ısıtarak içimdeki bataklığı kurutup beni oradan kurtaracak kadar güçlü biri var mı, varsa benim karşıma çıkar mı? Ben GÖKHAN BOZBEY, kendimle birlikte çevremi kahru perişan eden devletin kanun temsilcisi.

Tags:

Paylaş
50 Yorum
 1. Sevginur 2 sene önce

  Sevdanın yerinde olsam süründürürdüm vallahi ayaküstü evlenme teklifi mi olur canım ?

 2. Ladynokta 2 sene önce

  Sonunda okuyabildim bence Ayaz daha kötü bir ölümü hak ediyordu, Mine’nin utanmasına hak veriyorum kim o durumda utanmaz ki? Mine’nin annesine de alrıca sinir oldum yine Ayaz afedersin başına etse aferin oğlum diyecek kıvamda. Ayaz’ın ölmesi de ayrıca iyi oldu en azından artık Mine’yi utandıracak bir insan kalmadı hayatında

 3. Sevginur 2 sene önce

  Hiç üzüldüm diyemeyeceğim Allah ölümün hayırlısını versin ama Ayaz bunu çoktan hak etti.

 4. Ladynokta 2 sene önce

  Ayyy azmettim bitirdim ? Nasıl güzel bir bölüm sonudur o öyle? Tam da Gökhan’cığımdan beklenen hareketler ? yazarcım yeni bölüm ne zaman gelir acaba 25. Bölümü çok merak ediyorum da ben ? paylaşır paylaşmaz instagramdan yazokura yaz da hemen geleyim ?

 5. Ladynokta 2 sene önce

  Yaa bu bölüm niye ben yüzümde gülümsemeyle okudumkine ? Sankim beni istemeye gelmişler gibi sırıtıyorum resme okurken ?

 6. Ladynokta 2 sene önce

  Helal Gökhan’cım Mine’yi sen yola getireceksin galiba… bakalım Mine ne tapki verecek ?

 7. Ladynokta 2 sene önce

  Oyyyy Pınar’a üzüldüm yaa kıyamam bir de hamile. Gökhan ile Mine evlenmeli bence ?

 8. Ladynokta 2 sene önce

  Ya ben bu Mine’nin annesini anlamıyorum! Madem bu kadar otoriter bir kadınsın neden Ayaz’a sözün gaçmedi? Madem laf geçirme yeteneğin var niye oğlunu yola gitiremedin? Anne olması evladına işkence edeceği anlamına gelmiyor ne yazık ki… Minen’nin annesini sevmedim sevmeyeceğim

Bir Cevap Bırakın

© 2023 Yazokur. Sizin için sevgiyle hazırlandı. MacroTurk

İletişim

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için bize mail gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor
error: İçerik Korumalı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account